درباره ما

شیشه هوشمند پارس

شیشه هوشمند چیست؟

بر اساس جدیدترین فناوری کریستال مایع پلیمر جدا سازی شده است (PDLC)، این نوع شیشه قابلیت تغییر وضعیت از حالت شفاف به مات یا بالعکس از مات به شفاف را دارد، علی رغم پیچیدگی ها ساخت و نصب اما در استفاده برای کاربر بسیار آسان است زیرا به کمک یک سیستم ON-OFF ساده می تواند شرایط محیط را منطبق با نیاز خود تغییر دهید.

ما به دامنه منحصر به فرد فناوری های شیشه هوشمند مات شونده پارس که با کیفیت، منعطف با شرایط و عملکرد درجه یک است افتخار می کنیم.

شیشه هوشمند ایران

ویژگی شیشه های هوشمند

شیشه های هوشمند دارای قابلیت های منحصر به فرد زیادی می باشند که باعث کاربردی شدن این شیشه مدرن شده است. در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین ویژگی شیشه های هوشمند می پردازیم:

شیشه هوشمند پارس

سالهاست انسان برای داشتن حریم خصوصی محترمانه و لوکس در تلاش است، با بوجود آمدن تکنولوژی شیشه مات شونده و راهی شدن آن در بازار های دنیا و استقبال شگفت انگیز در طی چندین سال کوتاهی که از عمر آن میگذرد به سرعت پا به بازار ایران گذاشت و با باز خورد مناسبی روبرو شد، شیشه هوشمند پارس با قدم گذاشتن در این راه طی 10 سال اخیر بزرگترین شرکت تجهیز، فروش، گارانتی، نصب و تعمیر شیشه هوشمد شناخته میشود.

سوالات متداول

اختراع این تکنولوژی نوین همراه با ابهامات و نداشتن اطلاعات جامع برای برخی از مشتریان است بخشی از این سئوالات متداول شامل:

آیا شیشه های هوشمند در شب کار می کنند؟

در Smart Glass با فعال کردن یک کلید صفحه به طور کلی مات میشود و ارتباطی به روشنایی و تاریک بودن محیط ندارد.

برخی از شیشه ها در طول روز مات و در شب با روشنایی محیط داخلی شفاف میشوند ولی فناوری شیشه مات شونده هوشمند به کل متفاوت است. هیچ چیزی به عنوان فیلم اسمارت یک طرفه وجود ندارد که شب با چراغ روشن کار کند.

 

شیشه هوشمند برای چه استفاده می شوند؟

شیشه هوشمند که به شیشه قابل تعویض الکترونیکی نیز معروف است، مجموعه ای از امکانات را برای کنترل نور، تابش خیره کننده و اشعه ماورا UV بنفش برای معماران و طراحان داخلی ارائه می دهد. این فناوری بسیار با دوام است و حریم خصوصی را با یک ضربه کلیک به سرعت بوجود میاورد.

شیشه کریستال مایع چیست؟

لعاب کریستال مایع استفاده شده در این نوع شیشه است که به شما امکان می دهد با فشار دادن یک دکمه بین شفافیت و مات شدن جابجا شوید. لعاب کریستال مایع شامل شیشه های چند لایه، دارای حداقل دو صفحه شیشه ای شفاف یا رنگی و یک فیلم کریستال مایع است که حداقل بین دو لایه بین طلق جمع شده است.

خاموش، روشن!

برای دیدن و درک بهتر این فناوری شگفت انگیز کافیست با کشیدن فلش موجود در قسمت پایین عکس به سمت بالا تفاوت را پس از فعال کردن یک دکمه احساس کنید و برای ساخت حریم خصوصی ارزشمند خود دست به کار شوید.

شیشه هوشمند ایران شیشه هوشمند ایران

جهت مشاوره و یا ثبت سفارش دکمه روبرو را لمس کنید.